top of page
Пошук

Введення нових знаків та розмітки

Останнім часом було введено кілька нових знаків та розміток на дорогах, які мають на меті забезпечити безпеку учасників дорожнього руху та поліпшити швидкість руху.

Один з таких знаків - "Зони спокою". Цей знак встановлюється на вулицях, де вже встановлені знаки з обмеженням швидкості, а також біля шкіл, парків та інших місць, де можуть знаходитись діти. Знак має на меті зменшити швидкість руху автомобілів в зонах, де можливе збільшене ризику для пішоходів та велосипедистів.

Ще один новий знак - "Дорожній маршрут для велосипедистів". Цей знак вказує на те, що на дорозі встановлені спеціальні смуги для руху велосипедів. Це допомагає велосипедистам захищатися від автомобілів та збільшує їх безпеку на дорозі.

Ще один новий знак - "Спільна зона". Цей знак вказує на те, що на даній ділянці дороги відсутні розділювальні бар'єри між різними видами транспорту. Це означає, що автомобілі, велосипеди та пішоходи повинні ділити одну дорогу. Цей знак має на меті покращити співіснування різних видів транспорту та зменшити кількість аварій на дорозі.

Однією з найбільш важливих нових розміток є розмітка для електрокарів. Це спеціальна розмітка, яка вказує на те, що дана парковка призначена лише для електрокарів. Ця розмітка сприяє збільшенню кількості електромобілів на дорогах та допомагає зменшити викиди шкідливих речовин у повітря, оскільки власники електрокарів мають більшу можливість знайти відповідну парковку та підзарядити свій автомобіль.

Крім того, останнім часом було введено нову розмітку - "Шлях для екстреної медичної допомоги". Ця розмітка встановлюється на дорозі, яка проходить поруч з лікарнями або іншими медичними закладами. Це дає можливість екстреній медичній допомозі дістатися до місця події якомога швидше, тим самим збільшуючи шанси на порятунок життя постраждалих.

Не менш важливою є нова розмітка для зелених зон - "Розмітка для велосипедистів в зеленій зоні". Ця розмітка вказує на те, що на даній ділянці зеленої зони встановлені спеціальні смуги для руху велосипедів. Це допомагає збільшити безпеку велосипедистів та допомагає їм уникати небезпек, які можуть виникнути при русі по зелених зонах.

Нові знаки та розмітки на дорогах мають на меті забезпечити безпеку та комфорт учасників дорожнього руху. Вони сприяють зменшенню кількості аварій на дорогах та зменшенню викидів шкідливих речовин у повітря. Однак, щоб ці знаки та розмітки були ефективними, важливо, щоб водії, велосипедисти та пішоходи дотримувалися правил дорожнього руху та були уважними та обачними на дорозі.


ПП "Стріт-Лайн": професійна розмітка доріг та автостоянок на замовлення

Забезпечення безпеки транспорту та пішоходів на дорозі є важливою місією, яку виконує компанія "Стріт-Лайн". Ми є провідними фахівцями в галузі професійної розмітки доріг та автостоянок на замовлення.


Телефонуйте, ми Вам надамо консультацію.



3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page