top of page
Пошук

ПП "СТРІТ-ЛАЙН", ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ РОЗМІТКИ НА АВТОДОРОГАХ І ПАРКОВКАХ.

Маркування на автошляхах та відкритих парковках має різні форми та розміри. Для того, щоб виконати роботи з нанесення такої розмітки швидко та ефективно, потрібне правильне обладнання та фахівці в даному напрямку. При виборі універсальної та простої у використанні дорожньо-розмічальної машини робота буде виконана дуже швидко та з найвищою якістю. Ознайомтеся з нашими порадами та рекомендаціями щодо нанесення дорожньої розмітки, розмітки на парковках та ін.


Розмітка майданчиків, автошляхів та парковок має щось спільне: всі ці типи розміток вимагають використання потужної дорожньо-розмічальної машини з певними особливостями, такими як використання декількох фарборозпилювачів та автоматичне та напівавтоматичне керування розпилювачами. Так як більша частина робіт з розмітки автошляхів та парковок є великими проектами, то переважним є використання дорожньо-розмічальної машини з двигуном внутрішнього згоряння.


Розмітка тротуарів та автошляхів з використанням фарби.


Одним з найбільш важливих аспектів безпечного та ефективного руху автошляхом є одноманітне використання маркування та розмітки дорожнього полотна для поділу автомобільних доріг на смуги для руху.


Стандарти розмітки тротуарів:

У кожній країні є свій власний набір правил та стандартів щодо розмітки автошляхів та тротуарів. Якщо необхідно реалізувати великі проекти з розмітки, необхідно мати можливість наносити будь-які типи ліній та символів відповідно до цих норм. На практиці це означає, що вам знадобиться компанія котра має машину з кількома розпилювачами та можливістю нанесення кількох фарб одночасно. Машина для нанесення розмітки, наприклад, з автоматичним керуванням розпилювачами, спрощує нанесення переривчастих ліній з високою точністю.


Фарбування бордюрів:

Однією з проблем проектів із розмітки тротуарів є фарбування бордюрів. Наявність двох поверхонь, розташованих під кутом 90°, потребує спеціального розташування фарборозпилювачів.


Світловідбивна розмітка на автодорогах:

Світловідбивна розмітка смуг для руху вимагає спеціальних видів матеріалів, що містять скляні гранули. Для нанесення цих гранул на машині для розмітки необхідний резервуар для склокульок з тиском, що нагнітається, наприклад серія для нанесення світловідбиваючих гранул Graco Linelazer HP. За допомогою регульованої форсунки такої системи можна змінювати ширину нанесення гранул із великою точністю.


Нанесення ліній розмітки на парковках:

Розмітка на парковках забезпечує безпеку руху пішоходів по всій площі паркування. Стоп-лінії, перехрестя з пішохідними шляхами, попередження про обмеження швидкості, маркування зон навантаження та точно позначені зони посадки пасажирів інформують пішоходів та водіїв, де і як ходити чи їхати.


Різноманітність ліній:

Розмітка на парковках може бути дуже різноманітною, тому вам знадобиться універсальна машина для нанесення розмітки, що спрощує перемикання між нанесенням суцільних, подвійних суцільних, широких і багатобарвних ліній, трафаретів і т. д. Машина для нанесення дорожньої розмітки необхідність нанесення розмітки на автопарковках.


Ефективне використання простору:

Власникам паркувальних майданчиків необхідно, щоб на майданчику містилося якнайбільше машин. Досягти цього допомагає правильна розмітка. Машини з автоматичною системою розмітки, наприклад серія Graco Linelazer HP, обладнані спеціальним програмним забезпеченням, що забезпечує автоматичне нанесення точок розмітки. Все, що вам залишається зробити для створення максимальної кількості місць для паркування – це з'єднати точки. Тепер займатися розрахунками вручну не потрібно!


Виділені місця для паркування:

Перед початком нанесення розмітки важливо врахувати, чи необхідні на паркуванні спеціально відведені місця для інвалідів, клієнтів, співробітників, відвідувачів і т. д. Для чіткого позначення цих місць використовуються спеціальні трафарети. Для цього машині для нанесення розмітки необхідний додатковий фарборозпилювач.8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page