top of page
Пошук

Так, я чув декілька цікавих історій, пов'язаних з дорожньою розміткою.

Одна з них сталася у Фінляндії, де в 1960-х роках вирішили розмалювати дорогу в селі Каатамо на південному заході країни. Але замість звичайних білих рисок, вони вирішили використати спеціальний кольоровий пігмент, який світиться в темряві. Таким чином, у селі з'явилася дорожня розмітка, яка світиться вночі. Це дозволило покращити безпеку на дорозі і зменшити кількість аварій у селі.

Ще одна неймовірна історія пов'язана з дорожньою розміткою у місті Балтимор, США. У 2014 році міські власті розмалювали дорогу в районі Порт-Ковінгтон, але робота виявилася неправильною і розмітка виглядала дуже дивно. Замість звичайних білих ліній, робітники помилилися і зробили смужки з червоного кольору. Така розмітка зібрала багато уваги з боку громадськості та ЗМІ і навіть стала популярним місцем для фотографій.

Ці історії демонструють, що дорожню розмітку можна використовувати не тільки для покращення безпеки на дорозі, але і для створення цікавих та незвичайних об'єктів, які привертають увагу громадськості.


6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page