top of page

Кутовий гумовий захист

Кутовий захист можна встановлювати на складах, гаражах автопарків, парковках, а також на інших місцях, де відзначається підвищений потік транспорту.

Кутовий гумовий захист є інноваційним виробом, розробленим для запобігання пошкодженню кутів будівель та транспорту. Цей вид захисту виготовляється з високоякісної зносостійкої гуми у вигляді кутів з яскравими світловідбиваючими полосами з полімерної стрічки 3M™ Stamark™ серії A650.

Кутовий захист можна встановлювати на складах, гаражах автопарків, парковках, а також на інших місцях, де відзначається підвищений потік транспорту. Гумовий захист дозволяє зберігати цілісність елементів споруд та будівель, стійкість стелажів на складах, а також захищає транспорт від випадкових пошкоджень під час відчинення дверей та маневрування.

Однією з головних переваг кутового захисту є його ефективність в захисті елементів приміщення, таких як колони та кути стін, а також безпосередньо захисту транспорту. Він має м'яке поглинання ударів, зручний у монтажі, виготовлений з якісної ударостійкої гуми та має світловідбивну плівку, що дозволяє створити естетичний зовнішній вигляд інтер'єру паркувального приміщення. Крім того, захист зберігає привабливий зовнішній вигляд колон та стін та дозволяє значно економити на ремонті цих елементів, що знаходяться всередині паркувального приміщення.

Кутовий захист можна використовувати не тільки на парковках та складах, а й в будь-якому місці, де є підвищений потік різного автотранспорту або занадто мало простору.

Крім того, кутовий гумовий захист може зменшити ризик травм та інших небезпечних ситуацій на парковках та складах. Захист виготовлений з м'якої гуми, що дозволяє зменшити силу удару та поглинути енергію при зіткненні автотранспорту з кутом або колонами.

Крім того, кутовий захист може бути виготовлений у різних кольорах та розмірах, що дозволяє підібрати оптимальні варіанти для будь-яких потреб. Наприклад, якщо потрібно зробити захист на ділянці з обмеженим простором, можна використати невеликі кути. А якщо потрібно захистити великі колони або стіни, можна використати більші розміри кутового захисту.

Застосування кутового захисту може зберегти не тільки майно та споруди, але й заощадити час та кошти на ремонті. Крім того, він дозволяє підвищити безпеку на парковках та складах, зменшити ризик травм та інших небезпечних ситуацій. Отже, кутовий гумовий захист є важливим елементом інфраструктури будь-якого приміщення з автотранспортом, і його використання може бути дуже корисним для забезпечення безпеки та економії коштів.

bottom of page