ENERGY™

Протиожеледний реагент (PREMIUM CLASS)

Антиожеледні реагенти, протиожеледний матеріал. Якщо Ви хочете замовити антиожеледні реагенти спеціальні засоби у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі або іншому місті України – звертайтесь до нашої організації. Компанія «Стріт-Лайн» рада запропонувати Вам недорогі рішення, які застосовуються для боротьби з льодом та ожеледицею в зимовий період.
Компанія Стріт-Лайн пропонує сучасні антиожеледні реагенти торгової марки ENERGY™, призначені для зимового утримання та прибирання доріг, паркінгів та територій від снігу та льоду. каналізаційні стоки, автотранспорт та навколишнє середовище, внаслідок чого, бюджети міських та приватних господарств зазнають величезних збитків. Для вирішення цих проблем наша компанія пропонує серію сучасних реагентів ENERGY™, створених за технологіями провідних світових брендів, які багато років застосовують свої реагенти в США, Канаді та Європі. Ефективність даних матеріалів у кілька разів вища, ніж у технічної солі та в десятки разів вища, піщано-соляної суміші. Їхнє застосування дозволяє значно знизити норми витрати. В результаті заощаджень, пов'язаних з транспортуванням, складуванням та кількістю розсіювань, витрати на зимове утримання доріг близькі до витрат при використанні технічної солі, а економія за рахунок збереження автодорожньої інфраструктури, інженерних комунікацій та зелених насаджень становить шестизначні цифри.
Вся продукція сертифікована, має гігієнічні та санітарні висновки.

 

ENERGY POWER

Протиожеледний реагент (PREMIUM CLASS)

ПРИРОДНИЙ АКТИВ З БІОФІЛЬНОЮ ДОДАВОЮ використовується для прибирання снігово-крижаних утворень та захисту поверхні від утворення ожеледиці на всіх типах твердих дорожніх покриттів. Призначений для обробки автомобільних доріг, дворових та технологічних проїздів, пішохідних доріжок та тротуарів з твердим покриттям, сходових сходів та пандусів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Основні компоненти суміші підібрані у пропорції, що забезпечує високу швидкість роботи, розширений температурний діапазон протиожеледного матеріалу. Містить у складі біофільну добавку – особливі речовини, що мають певну цінність для довкілля. Потрапляючи у ґрунт, вони насичують його корисними мікроелементами, а також нейтралізують негативний вплив солей, не надають негативного впливу на взуття, свійських тварин та хутро.

ВЛАСТИВОСТІ:

Компоненти матеріалу руйнують структуру льоду та його зв'язки з поверхнею, перешкоджають утворенню накату.

068-355-27-70 Київстар (Олександр)

093-202-43-34 Лайф (Олександр)

IMG_0079.PNG
 

ENERGY ULTRA

Протиожеледний реагент (PREMIUM CLASS)

ПРИРОДНИЙ АКТИВ З ІНГІБІТОРОМ КОРОЗІЇ використовується для прибирання сніжно-крижаних утворень, що тривалий час захищає поверхню від утворення ожеледиці. Ефективний до -35 °С. Призначений для обробки автомобільних доріг, проїздів, пішохідних доріжок та тротуарів із твердим покриттям, дворових територій, сходових сходів, пандусів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Компоненти суміші підібрані в пропорції, що забезпечує високу швидкість роботи та розширений температурний діапазон протиожеледного матеріалу. Інгібітор корозії, що міститься в складі, знижує негативний вплив хлоридів на об'єкти дорожньої інфраструктури, автотранспорт, не надають негативного впливу на метали.

ВЛАСТИВОСТІ:

Діє при контакті зі снігом, льодом та вологою повітря. Компоненти матеріалу руйнують структуру льоду та його зв'язки з поверхнею, перешкоджають утворенню накату.


068-355-27-70 Київстар (Олександр)

093-202-43-34 Лайф (Олександр)

ENERGY ULTRA.PNG