top of page

Паркувальні бар'єри: зручність та безпека для автомобілістів.

Однією з найпоширеніших форм паркувальних бар'єрів є стовпці.

Паркувальні бар'єри - це спеціальні пристрої, які встановлюються на парковках з метою забезпечення безпеки автомобілів та пішоходів. Вони можуть мати різну форму, розмір та матеріал виготовлення. Однак, незалежно від цього, їх головна функція - обмежити доступ автотранспорту до певної зони.
Однією з найпоширеніших форм паркувальних бар'єрів є стовпці. Вони можуть бути зроблені з різних матеріалів - від металу до бетону, а також різних форм - круглих, прямокутних, квадратних тощо. Ці бар'єри є досить надійними, адже їх важко знищити або зруйнувати, тому вони захищають автомобілі від неправильного паркування та забезпечують безпеку для пішоходів.
Іншою формою паркувальних бар'єрів є бар'єри з нержавіючої сталі, які зазвичай встановлюються на приватних територіях, наприклад, перед гаражами. Ці бар'єри мають стильний та сучасний дизайн і не тільки забезпечують безпеку для автомобілів, а й покращують зовнішній вигляд території.
Окрім традиційних паркувальних бар'єрів, на ринку також існують бар'єри-блокувальники, що автоматично з'являються під час в'їзду автомобіля на парковку та блокують доступ до зони паркування. Ці бар'єри дуже зручні для використання та забезпечують додатковий рівень безпеки для автомобілів та пішоходів.
Важливо відмітити, 
що однією з головних переваг використання паркувальних бар'єрів є зменшення кількості аварій на парковках. За даними статистики, більшість аварій на парковках трапляються через неправильне паркування, коли автомобіль зіткнувся з іншим транспортним засобом або заблокував проїзд для інших автомобілів. Встановлення паркувальних бар'єрів допомагає зменшити ризик таких ситуацій і забезпечити безпеку на парковках.
Крім того, паркувальні бар'єри можуть бути корисні для регулювання руху автотранспорту на парковках. Наприклад, вони можуть бути використані для відокремлення зон паркування для різних категорій автомобілів, таких як легкові, вантажні, мотоцикли тощо. Це допомагає зберігати порядок на парковці і забезпечує зручність для автомобілістів.
У сучасному світі, де транспортні проблеми стають все більш актуальними, використання паркувальних бар'єрів може допомогти зменшити транспортні затори та покращити швидкість руху транспорту. Це особливо важливо для великих міст, де парковки є однією з головних проблем для автомобілістів.
Таким чином, використання паркувальних бар'єрів є важливим аспектом безпеки та зручності для автомобілістів. Вони забезпечують захист автомобілів від неправильного паркування, зменшують ризик аварій на парковках та покращують регулювання руху на парковці. Вибір паркувального бар'єра залежить від потреб та вимог конкретної парковки.

Паркувальний бар'єр

parkovochnyj-barier-b7-grn-kiev-500x500.jpg

Паркувальний бар'єр (паркувальний блокатор паркомісця) Стріт-Б7

Стріт-Лайн 7 відрізняється простотою та надійністю конструкції і при цьому має невисоку ціну. Паркувальний бар'єр Стріт-Лайн 7 закривається та опускається підняттям та опусканням дуги і фіксується у піднятому положенні навісним замком. Навісний замок до паркувального бар'єру Стріт-Лайн 7 купується додатково. На сьогоднішній день у різних частинах міста можна зустріти різні модифікації паркувальних бар'єрів. Паркувальний бар'єр Стріт-Лайн 7 вибирають там, де значення мають простота та надійність конструкції, а також низька ціна. Бар'єр доступний у двох кольорах, метод нанесення кольору - полімерне порошкове фарбування.

parkovochnyj-barier-b1-grn-kiev-500x500.jpg

Паркувальний бар'єр Стріт-Б1

Паркувальний бар'єр (паркувальний блокатор паркомісця) Стріт-Б1 має високу механічну міцність, тому добре переносить зимову пору року. Паркувальний блокатор Стріт-Б1 має два варіанти закриття - це вбудований замок і навісний замок, що також гарантує його функціональне використання в будь-яку пору року.

parkovochnyj-bariier-b8-500x500.jpg

Напівавтоматичний паркувальник - паркувальний бар'єр Стріт-Б8

Блокатор паркувального місця - помаранчевий напівавтоматичний паркувальний бар'єр Стріт-Б8 дозволяє зберегти ще більше часу для більш важливих справ, ніж паркінг, так як для його закриття потрібно лише підняти його дугу вгору і блокатор паркувального місця - напівавтоматичний бар'єр Стріт-Б8 замикається і закриється самостійно. Для опускання блокатора паркувального місця - напівавтоматичного бар'єр Стріт-Б8 в горизонтальне положення, необхідно вставити ключ в замкову щілину блокатора, повернути його, опустити блокатор паркувального місця і дістати ключ. У комплекті паркувальника-блокатора три ключі.

bottom of page